Zkušenosti žáků a zaměstnavatelů

12. 6. 2015 jednatel firmy Filtration Technology s.r.o.

Jako jednatel firmy můžu prohlásit, že jsme byli mile překvapeni profesionálním přístupem a nasazením žáků z Obchodní akademie z Uherského Brodu. Bohužel daná praxe nemohla trvat déle než 14 dní. Pevně věřím, že jsme se s danými žáky neviděli naposledy. Již jednáme se školou o spolupráci v dalším školním roce. I. G.

18. 6. 2015 studentka SŠPHZ Uh. Hradiště

V květnu 2015 jsem byla na praxi v Hotelu Grand v Uherském Hradišti, byla to moje první zkušenost s daným zaměstnavatelem. Průběh praxe odpovídal mým představám – přístup zaměstnanců byl vstřícný a atmosféra na pracovišti vynikající. Nejvíce jsem při praxi využila poznatků z předmětu Technika obsluhy. Daného zaměstnavatele můžu vřele doporučit dalším žákům. K. M.

30. 6. 2015 náměstkyně ošetřovatelské péče Krajská nemocnice Tomáše Bati

Praktická výuka v reálném prostředí je nejlepším způsobem, jak připravit žáky pro výkon jejich budoucího povolání. Naše nemocnice ve spolupráci se SZŠ a VOŠ Zlín dělá pro to maximum. Registraci do Agentury praxí jsme provedli za účelem oslovení i dalších škol, resp. žáků. Z. M.

1. 7. 2015 jednatel firmy Prima Bilavčík, s.r.o.

Naše firma se dynamicky rozvíjí, neustále hledáme nové kolegy. Velmi oceňujeme možnost seznámení se s budoucími absolventy při realizaci praxe u nás ve společnosti. Do budoucna bychom uvítali zapojení i technických oborů do činnosti Agentury praxí. P. B. 

10. 7. 2015 provozní hotelu Monde Uherský Brod

V letošním roce jsme přijali několik žáků odborných předmětů na praxi. Tito praktikanti se velmi rychle adaptovali v našem provozu, velmi nám pomohli a věřím, že se u nás i něčemu novému přiučili. Mezi žáky jsme si vytipovali i naše možné budoucí kolegy. Od Agentury praxí si slibujeme spolupráci i s dalšími školami. F. V.

15. 7. 2015 jednatelka firmy IS Projekt, s.r.o.

Od registrace do Agentury očekáváme seznámení s talentovanými mladými lidmi, kteří nám pomohou s administrativními procesy ve firmě. Nebráníme se ani dlouhodobé spolupráci s žáky ať už formou brigády nebo budoucího zaměstnání. I. S.

Bez n‡zvu-1

Sdílet obsah!
    Agentura Praxí